درباره چی کارا

دایره قرمز
دایره آبی
دایره خاکستری

«چی‌کارا» یکی از محصولات پلت‌فرمی شرکت کارآفرینان راه اندیشه کاراتوس می‌باشد و از زمستان سال ۱۳۹۶ آغاز به‌کار نموده است. این پلت‌فرم با استفاده از دانش بومی و با کمک فن‌آوری اطلاعات توانسته است به آسانی و به‌صورت کنترل شده و تحت نظارت، نیروهای متخصص و معتمد را به متقاضیان آن خدمات ارتباط دهد و ثبت سفارش رایگان در طول شبانه‌روز و برای طیف گسترده‌ای از خدمات و تعمیرات مورد نیاز در منزل و محیط کار را از طریق اپلیکیشن و یا وب‌سایت امکان پذیر نماید.

اهداف ما

«چی‌کارا» سعی دارد از حضور متخصصین و خدمت‌رسان‌هایی استفاده کند که شهروندان از تحقیق و پرس‌وجو در مورد تعهد، تخصص و معتمد بودن نیروهای متخصص و خدمترسان در زمینه‌های مختلف بی‌نیاز باشند و صرفا با مراجعه به اپلیکیشن «چی‌کارا» و به‌صورت مجازی و آنلاین خدمات و تعمیرات مورد نیاز خود را در تمام ساعات شبانه‌روز ثبت سفارش نمایند.

درباره چی کارا
درباره چی کارا

ماموریت ما

مأموریت ما ایجاد روشی برای کمک کردن و دست‌یابی آسان و راحت‌تر شما برای برآورده شدن نیازهای خدماتی روزمره است. روشی باارزش تر و مقرون به صرفه‌تر از روش‌های متداول سنتی. شما در این روش از نظارت بر انجام خدمات و همراهی در ارائه خدمات توسط پشتیبانان «چی‌کارا» بهره‌مند می‌شوید و با اطمینان خاطر کار را به متخصصین «چی‌کارا» می‌سپارید.

همه کارا با «چی‌کارا»

ثبت سفارش رایگان برای طیف گسترده‌ای از خدمات و تعمیرات روزمره و موردنیاز در منزل و محیط کار و به‌صورت ۲۴ ساعته از طریق اپلیکیشن و یا وب‌سایت امکان‌پذیر است. شما بعد از ثبت سفارش منتظر دریافت پیشنهاد متخصص و خدمت‌رسان از طریق اپلیکیشن می‌شوید و همه ارتباطات تا پایان انجام خدمت بر اساس سازوکار تعریف شده در اپلیکیشن ادامه می‌یابد و حتی پرداخت را هم از درگاه اپلیکیشن انجام خواهید داد!